fbpx

Etapy współpracy

>

A

Etap 1.

Po rozpoczęciu współpracy staramy się poznać potrzeby, marzenia Klienta. Udostępniamy szczegółową ankietę dotyczącą każdego z pomieszczeń – dzięki której możemy zaprojektować wnętrza spełniające Państwa oczekiwania.

A

Etap 2.

Jeżeli inwestycja znajduje się na terenie woj. śląskiego i o ile stan budynku na to pozwala – przeprowadzamy inwentaryzację (pomiar laserem, dokumentacja fotograficzna). W przypadku projektów online – pracujemy na bazie projektu budowlanego budynku lub za dodatkową opłatą ustalaną indywidualnie w zależności od odległości oraz metrażu – przyjeżdżamy na miejsce inwestycji, żeby przygotować inwentaryzację.

A

Etap 3.

Na podstawie informacji oraz materiałów zebranych w poprzednich etapach tworzymy 2 koncepcje układów funkcjonalnych w postaci czarno- białych rzutów 2D. Etap ten ma na celu jak najlepsze wykorzystanie przestrzeni, rozmieszczenie ścianek, mebli, sprzętów.

A

Etap 4.

Pracę rozpoczynamy od przygotowania bryły 3D wnętrza Państwa mieszkania/domu/lokalu. Najpierw przedstawimy szkice 3D*, na ich podstawie będziemy wprowadzać ewentualne zmiany. Na tym etapie Klient będzie mógł zobaczyć kolory, tekstur, materiały oraz konkretne elementy wyposażenia. Po zaakceptowaniu szkiców 3D przygotujemy ostateczne fotorealistyczne widoki* oraz wstępną listę elementów wyposażenia.

a

Etap 5.

Rozpoczynamy pracę nad dokumentacją techniczną, dzięki której Państwa wykonawca będzie mógł wykonać projekt zgodny z założeniami przedstawionymi na wizualizacjach. Po zakończeniu dokumentacji pomożemy w uzyskaniu wycen ze sklepów z płytkami, armaturą, ceramiką, oświetleniem i wieloma innymi elementami wyposażenia.

A

Etap 6.

Oferujemy Państwu opcjonalny nadzór autorski na terenie woj. śląskiego. W razie pytań, wątpliwości jesteśmy w kontakcie z Klientem oraz z wykonawcami. Pojedziemy z Państwem do sklepów, gdzie będziemy mogli zobaczyć większość z proponowanych w projekcie elementów wyposażenia. Nadzór wyceniany jest indywidualnie, w zależności od odległości od Gliwic gdzie stacjonujemy.

A

A

A

>

Jesteśmy dostępni: pon. - pt. w godz. 8:00 - 16:00

Regulamin i polityka prywatności

© Bagua 2020 | All rights reserved.